Серіал “Великодні переживання (Пасхальні переживання)” – 1 серія

Це дуже потужний і класний серіал, який мені дуже подобається. Він зроблений сучасно – в ньому є розповіді коментатора, який роз’яснює важливі моменти і це допомагає краще зрозуміти суть.

З того часу як я вперше подивився цей серіал, я знову і знову повертаюся до нього коли приходить час Великодня. Не кожен рік, бо буває забуваю, а буває дивлюсь, слухаю чи читаю, щось інше добре в цей час (що стосується Великодня). Але якщо ви не дивилися ще ніколи цей серіал, то я вам раджу. В ньому немає якоїсь релігійної нав’язливості чи зарозумілості. Звісно ж, це очікувано, що серіал про релігію. Але знятий він дуже цікаво і приємно і тема реально дуже цікава. Тому я певен, що ви не будете жалкувати, якщо його подивитесь. Тож вмощуйтесь, та приєднуйтесь 🙂 .

Це перша серія, пізніше я додам на сайт інші. Але, якщо вас зацікавив серіал і ви хочете подивитись інші серії, ви можете подивитись їх ось тут:

https://video.emmanuil.tv/browse/easter/EE

2 комментария к «Серіал “Великодні переживання (Пасхальні переживання)” – 1 серія»

  1. На сайте http://gamearmy.ru/monitoring представлен мониторинг популярных игровых серверов. Серверы разделены по странам, жанрам игр, популярности, дате добавления. Здесь всегда можно найти последние новинки для любителей стрелялок. Удобная навигация позволяет быстро найти нужную игру для мониторинга. На сайте регулярно пополняется перечень серверов для разных стран. Для каждой игры подготовлено краткое описание, что поможет сделать выбор. Следите за последними серверами или добавляйте сервер самостоятельно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *